Webrazzi, Haberler ve Yorumlarım

Webrazzi de ki yorumlarımı okuyup siteme gelen yüzlerce kişi var . Webrazzi de yayınlanan haberlere yorum yapmayı seviyorum çünkü sektörümüz ile ilgili gerçekten büyük bir çekim merkezi .

Bu kadar faydalı haberleri yapıldığı webrazzi de bizim çorbada tuzumuz olsun isteği ile yaptığım yorumları okuyabilmeniz için buraya o haberlerin linklerini bırakacağım .

Webrazzi de en çok okunan yorumlarımı bu linkleri takip ederek bulabilirsiniz . Yorumlarda verdiğim savaşlara da dikkat edebilirsiniz çünkü bir şey üretmekten uzak bir çok insanın üzerime nasıl saldırdıklarını da göreceksiniz.

Ve bu bana saldıran çok değerli , güzel arkadaşlarıma ;

Her defasında madem öyle  ; beni çöpe atın yazdıklarıma bakın sektöre bakın geleceğimize bakalım hep birlikte şu sektörü el ele vererek bir yerlere getirelim iyisini kötüsünü ortaya dökelim , şeklinde izah etmeye çalıştım , çalıştım ki beni bırakıp konunun özüne inmeye çalışsınlar .

Tüm yorumlarım Hakan Yalçın Etiketi ile yapılmıştır. Yorumlarım  ; Türkiye ‘ de e-ticaret in en güncel halini ortaya sermektedir.

 

Yönlendirme Yolu

Gurunzi.com kapandı!

Gimora.com kapandı!

Pabbuc.com kapandı 

Etohum’un 2013′te seçtiği 40 girişimi yakından tanıyalım [Röportaj]

Startup Turkey röportajları – 1. Bölüm

Türk Girişimcilik Ekosistemine Ters Açıdan Bakış

Girişim Ofisleri’nde bu hafta Neticaret’i ziyaret ettik

Monster Türkiye kapanıyor!

 

Bu yazımı beğendiyseniz, RSS ile yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa tüm beğendiğiniz siteler için Google Reader kullanabilirsiniz.

Sadece bir yorum var

  1. Pingback: Küçük Girişimciyi Kör Eden Büyük Başarılı Girişimler | Hakan Y.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E Ticaret © 2012, Tüm yazıların hak ve sorumluluğu Hakan Yalçın'a aittir.